Częstochowa Poczesna

Rossmann

URODA

Drogerie Rossmann w Polsce

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 805 tys. Polaków. Pierwszy sklep z naszym logo powstał w 1993 r. w Łodzi. 22 lata później świętowaliśmy otwarcie 1000-nej drogerii w warszawskich Złotych Trasach. Mamy 1.580 sklepów w Polsce, a w każdym przynajmniej jedną kasę samoobsługową.

By zakupy były jeszcze prostsze uruchomiliśmy sklep internetowy. Logując się na stronie: www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia wstąpienie do Klubu Rossmann. Cieszy się ona wielkim zainteresowaniem, bowiem korzysta z niej 7 mln użytkowników.

Dla tych, którzy kochają odwiedzać nasze drogerie, przygotowaliśmy nowy sposób robienia zakupów – Rossmann GO. Klient wchodzi do sklepu, skanuje produkty telefonem dzięki aplikacji Rossmann PL, płaci w wygodny sposób online lub w kasie i wychodzi.

Tworzymy zgrany zespół 17,1 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym Klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek).

Aktualne promocje w Rossmannie klienci mogą sprawdzić w papierowych gazetkach promocyjnych (dostarczanych do skrzynek pocztowych), na stronie: www.rossmann.pl w zakładce „Gazetka”, a także pod adresem: www.rossmann.pl/promocje. Klubowicze Rossmanna mają zaprezentowane rabaty również w aplikacji Rossmann PL. Promocje obowiązują we wszystkich drogeriach na terenie całego kraju.


Więcej