Częstochowa Poczesna

Maxi Zoo

USŁUGI

Maxi Zoo to renomowana sieć sklepów z artykułami dla zwierząt. Nasze motto brzmi „Wszystko dla Twojego pupila”, dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów i usług. Nie prowadzimy sprzedaży żywych zwierząt, ponieważ ograniczona powierzchnia sklepów nie zapewnia im wystarczającego komfortu. Zachęcamy za to do zakupów w towarzystwie czworonożnych przyjaciół.

W sklepach stacjonarnych Maxi Zoo znajdziesz ponad 8000 różnorodnych artykułów, a nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze doradzą i pomogą wybrać produkt dopasowany do potrzeb Twojego zwierzaka. W każdym naszym sklepie dostępny jest również darmowy bar składający się z miski z wodą oraz karmą, a także waga, dzięki której zważysz swojego pupila.

Jeszcze więcej artykułów znajdziesz w sklepie internetowym oraz aplikacji mobilnej Maxi Zoo, która dodatkowo oferuje wszystkim użytkownikom stały 5% rabat Friends. Zachęcamy do śledzenia naszej strony maxizoo.pl, gdzie regularnie wprowadzamy oferty promocyjne, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Chcemy wspierać Cię w każdym obszarze opieki nad zwierzętami, dlatego publikujemy interesujące i pełne porad artykuły na naszej stronie internetowej i w aplikacji Maxi Zoo. Udzielamy się również charytatywnie: współpracujemy z lokalnymi schroniskami, domami tymczasowymi i psimi jednostkami ratowniczymi GOPR. Wierzymy, że szczęśliwsze zwierzęta to szczęśliwsi ludzie.